Flådeegene Marathon #4+5

lørdag d. 13 juni 2020


Torben Sørensen marathon nr. 100



 

 

 

Deltagerliste

(opdateret 6/6)


- med forbehold for antal deltagere ud fra gældende  retningslinierne på løbsdagen


Marathon #4

kl. 8.00


  1. Christian Hottas

  2. Christine Schroeder

  3. Helmut Braun

  4. Chr. Bering

  5. Jesper Ølsgaard
  6. Rikke Steen Olsen

  7. Henrik Hoplarik Franijeur

  8. Birgitte Langballe

  9. Lisbeth Olsen

  10. Jens Broed

  11. Majbritt Filsø Mathiassen

  12. Mette Dideriksen

  13. Erik Larsen

  14. Bent Seidelin

  15. Carsten Dahl




Marathon #5

kl. 09.55

kl. 10.00



  1. Lise Friis
  2. Lone Friis
  3. Ricky Batman Andersen
  4. Sten Ejlersen
  5. Torben Sørensen
  6. Morten Anker Alexius
  7. Johnny Broe
  8. Christian Thestrup
  9. Paw Jeppesen
  10. Klaus Johansen
  11. Lars Svaneberg Tuxen
  12. Bo Johansen
  13. Maria Houmann
  14. Louise Pernille Christensen
  15. Claus Blaabjerg
  16. Jannik Pedersen
  17. Per Hviid
  18. Michael Dall
  19. Michael Nedahl
  20. Henrik Birkedal Hansen
  21. Tor Rønnow
  22. Peter Møllebro
  23. Peter Olsen
  24. Per Foss
  25. Harry Cilleborg
  26. Mads Obdrup Jakobsen
  27. Leif Bjarne Larsen
  28. Anne-Marie Lyngbye
  29. Michael Nilsson
  30. Britt Jørgensen
  31. Allan Pedersen
  32. Seppo Langer
  33. Charlotte Langer
  34. Brian Jørgensen
  35. Brian Vernersen
  36. Dorthe Roslev
  37. Alex Lundahl
  38. Henriette Lissev
  39. Tommy Broe
  40. Lasse Kirkelykke
  41. Adam Dickmeiss

     

1/2 Marathon

kl. 10.00


  1. Kenneth Danielsen
  2. Hakan Demirkan
  3. Erhard Filtenborg
  4. Jens Poulsen

  5. Kasper Eckermann
  6. Jan Trane Hansen

  7. Leslie Hess

  8. Marie-Louise Sørensen

  9. Alex Nielsen

  10. Dorthe M. Wiuf Nielsen

  11. Jesper Berg

  12. Ida Rosenkrands

  13. Birgitte Grenaa

  14. May Andersen

  15. Julie Frederikke Kjær

  16. Lucille Augusta Green

  17. Åse K. Klemmensen

  18. Liza Andersen

  19. Glenn Skogstad Jensen

  20. Frode Benedikt Nielsen


12 km

kl. 11.00


  1. Clara Bay Eriksen
  2. Poul Erik Balle Varmose
  3. Jørgen Kludt

  4. Kamma Bay Eriksen

  5. Caroline Pilegaard

  6. Sofie Lilmose Bech

  7. Anne Laursen

  8. Rikke Klemmensen

  9. Joachim Kruse Eriksen

  10. Kristian von Grumbkow
  11. Lene Kaarup